Klub - Aktuality

VÍTĚZSTVÍ STARŠÍCH KADETŮ VE FRÝDKU - 12:0 -

V dalším, již čtvrtém zápase se představili starší kadeti, tentokrát ve Frýdku Místku. Soupeřem byl místní Klasik, který nás už mnohokrát potrápil a donutil sáhnout hlouběji do zásobárny sil.
Nejinak tomu bylo, alespoň ze začátku i včera. Klasik zahájil s velmi sluušným nadhazovačem a pozornou obranou, a tak se naši v útoku slušně potrápili, po 2. směnách byl stav 1:0 v náš prospěch. Pak jsme se přece jen na pálce zvedli, kluci pochopili a začali plnit některé nové herní situace ( run and hit, bunt and run ), a tak se skóre přece jen začalo přiklánět na naši stranu výrazněji. Po 5. směnách stav 6:0. Pak soupeř vyměnil nadhazovače a začala smršť, kterou odstartoval Láďa Dluhoš 2. metovým odpalem, dále pak včera vynikající Martin Svach homerunem..... Následovala 6. bodová šňůra, která zajistila konečný výsledek 12:0.
Co mne ale včera nejvíce potěšilo, byla velmi dobrá hra v obraně. Na kopci od začátku výborný Martin Svach, na poslední 2 směny střídaný opět výborným Tomášem skočkem, obětavé zákroky Jirky Chromuláka na 2. metě, jistota na spojce v podobě Ládi Dluhoše i postupně se rozehrávající a zlepšující se Radim Legerský. Vnější pole pracovalo v sestavě 7-Pavel Němeček, 8-Kuba Novák, 9- Honza Herčko již třetí zápas bezchybně. Ještě jednu velmi pozitivní stránku měl tento zápas, a tou byl návrat zraněného Rendy Holcapfela do sestavy.
Závěrem bych chtěl pozvat všechny na klíčový dvojzápas s Cannibals Šumperk, který se bude hrát v sobotu 7.5. od 10:00, resp. od 13:00 hod. Srdečně zveme všechny rodiče a příznivce Arrows.