Klub - Termínovka



  • duben 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    st 1.4.2020
    čt 2.4.2020
    pá 3.4.2020 19:00 TEC EXL
    so 4.4.2020 11:00 DRA EXL18
    13:30 DRA EXL18
    ne 5.4.2020 13:00 KOT EXL21
    16:00 KOT EXL21
    po 6.4.2020
    út 7.4.2020
    st 8.4.2020
    čt 9.4.2020 16:00 HIT MSL13
    18:00 HIT MSL13
    pá 10.4.2020 15:00 TEC EXL
    12:00 CHO MSL15
    14:30 CHO MSL15
    10:00 SKO MSL13 (blue)
    12:00 SKO MSL13 (blue)
    10:00 CAN MSL11
    11:30 CAN MSL11
    so 11.4.2020 11:00 TEC EXL
    Round 1 MSL7
    ne 12.4.2020 13:00 EAG EXL21
    16:00 EAG EXL21
    Bronzový Supercup U10
    po 13.4.2020
    út 14.4.2020
    st 15.4.2020
    čt 16.4.2020 16:00 HIT MSL13 (blue)
    18:00 HIT MSL13 (blue)
    pá 17.4.2020 19:00 DRA EXL
    so 18.4.2020 13:00 DRA EXL
    16:00 HRO EXL18
    18:00 HRO EXL18
    15:00 SC80 ELJy
    17:00 SC80 ELJy
    1. kolo U16 Superliga kadetek C SLKy
    ne 19.4.2020 14:00 DRA EXL
    10:00 SKO MSL11
    11:30 SKO MSL11
    12:00 EAG ELJy
    14:00 EAG ELJy
    1. kolo U16 Superliga kadetek C SLKy Bronzový Firstcup MSL8
    po 20.4.2020
    út 21.4.2020
    st 22.4.2020 17:00 KLA EXL18
    čt 23.4.2020 16:00 KLAW MSL13 (blue)
    18:00 KLAW MSL13 (blue)
    pá 24.4.2020 19:00 EAG EXL
    so 25.4.2020 13:00 EAG EXL
    16:00 NUC EXL18
    18:00 NUC EXL18
    10:00 SKO MSL13
    12:00 SKO MSL13
    13:00 BLE 2CSL
    15:00 BLE 2CSL
    ne 26.4.2020 13:00 EAG EXL
    13:00 HRO EXL21
    16:00 HRO EXL21
    10:00 ZLI MSL15
    12:30 ZLI MSL15
    12:00 SAB 2CSL
    14:00 SAB 2CSL
    Round 1 MSCL9
    po 27.4.2020
    út 28.4.2020 16:00 KLAR MSL11
    17:30 KLAR MSL11
    st 29.4.2020 17:00 KLA EXL18
    čt 30.4.2020 19:00 HRO EXL
  • květen 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    pá 1.5.2020 15:00 HRO EXL
    O pohár města Ostravy U13 17:00 JOU ELJy
    19:00 JOU ELJy
    2. kolo U16 Superliga kadetek B SLKy Round 2 MSL7
    so 2.5.2020 11:00 HRO EXL
    12:00 OLY EXL18
    14:30 OLY EXL18
    O pohár města Ostravy U13 10:00 TEM ELJy
    12:00 TEM ELJy
    2. kolo U16 Superliga kadetek B SLKy
    ne 3.5.2020 13:00 NUC EXL21
    16:00 NUC EXL21
    10:00 SIL MSL15
    12:30 SIL MSL15
    Round 1 MSL10
    po 4.5.2020
    út 5.5.2020
    st 6.5.2020 16:30 HIT MSL11
    18:00 HIT MSL11
    čt 7.5.2020 19:00 TEM EXL
    16:00 KLAR MSL13 (blue)
    18:00 KLAR MSL13 (blue)
    pá 8.5.2020 15:00 TEM EXL
    11:00 BLO 2CSL
    13:00 BLO 2CSL
    so 9.5.2020 11:00 TEM EXL
    13:00 CEC 2CSL
    15:00 CEC 2CSL
    ne 10.5.2020 13:00 SAB EXL21
    16:00 SAB EXL21
    14:00 SNA MSL11
    15:30 SNA MSL11
    13:00 JOU 2CSL
    15:00 JOU 2CSL
    Round 2 MSCL9
    po 11.5.2020
    út 12.5.2020 16:00 ARB MSL13
    18:00 ARB MSL13
    st 13.5.2020
    čt 14.5.2020
    pá 15.5.2020 19:00 SAB EXL
    so 16.5.2020 13:00 SAB EXL
    15:00 RAW MSL15
    17:30 RAW MSL15
    ČBP U13 (KVA) 12:00 CAT ELJy
    14:00 CAT ELJy
    Stříbrný Supercup U10 Round 2 MSL8
    ne 17.5.2020 14:00 SAB EXL
    13:00 DRA EXL21
    16:00 DRA EXL21
    ČBP U13 (KVA) 13:00 CAT ELJy
    15:00 CAT ELJy
    Stříbrný Supercup U10
    po 18.5.2020
    út 19.5.2020
    st 20.5.2020
    čt 21.5.2020
    pá 22.5.2020 19:00 NUC EXL
    OPEN Pohár ČSA U16 kadetky
    so 23.5.2020 13:00 NUC EXL
    ČBP U11 (KVA) 14:00 CHE 2CSL
    16:00 CHE 2CSL
    OPEN Pohár ČSA U16 kadetky Round 3 MSCL9
    ne 24.5.2020 16:00 NUC EXL
    10:00 CAN MSL13
    12:00 CAN MSL13
    ČBP U11 (KVA) 10:00 TEM 2CSL
    12:00 TEM 2CSL
    OPEN Pohár ČSA U16 kadetky
    po 25.5.2020
    út 26.5.2020
    st 27.5.2020 19:00 OLY EXL
    16:00 JOU ELJy
    18:00 JOU ELJy
    čt 28.5.2020
    pá 29.5.2020 19:00 OLY EXL
    so 30.5.2020 16:00 EAG ELJy
    18:00 EAG ELJy
    3. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy Národní finále Little League Softball Stříbrný Firstcup U8
    ne 31.5.2020 11:00 SC80 ELJy
    13:00 SC80 ELJy
    3. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy Národní finále Little League Softball
  • červen 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    po 1.6.2020
    út 2.6.2020 Champions Cup
    st 3.6.2020 Champions Cup
    čt 4.6.2020 Champions Cup 16:00 KLAR MSL13
    18:00 KLAR MSL13
    pá 5.6.2020 Champions Cup ČBP U15
    so 6.6.2020 Champions Cup ČBP U15 14:00 BLE 2CSL
    16:00 BLE 2CSL
    ne 7.6.2020 Champions Cup ČBP U15 10:30 SAB 2CSL
    12:30 SAB 2CSL
    Round 3 MSL7
    po 8.6.2020
    út 9.6.2020
    st 10.6.2020 16:00 KLAW MSL11
    17:30 KLAW MSL11
    čt 11.6.2020
    pá 12.6.2020 19:00 KOT EXL
    OPEN Mistrovství ČR U18 juniorky
    so 13.6.2020 11:00 KOT EXL
    OPEN Mistrovství ČR U18 juniorky Round 2 MSL10
    ne 14.6.2020 14:00 KOT EXL
    10:00 SKO MSL15
    12:30 SKO MSL15
    OPEN Mistrovství ČR U18 juniorky Round 3 MSL8
    po 15.6.2020
    út 16.6.2020
    st 17.6.2020 16:00 KLAW MSL13
    18:00 KLAW MSL13
    čt 18.6.2020
    pá 19.6.2020 19:00 OLY EXL
    ČBP U18 Open Pohár ČSA U13 žákyně
    so 20.6.2020 ČBP U18 10:00 CAN MSL13 (blue)
    12:00 CAN MSL13 (blue)
    14:00 BLO 2CSL
    16:00 BLO 2CSL
    Open Pohár ČSA U13 žákyně Round 4 MSCL9
    ne 21.6.2020 ČBP U18 10:00 KLA MSL15
    12:30 KLA MSL15
    10:00 CEC 2CSL
    12:00 CEC 2CSL
    Open Pohár ČSA U13 žákyně
    po 22.6.2020
    út 23.6.2020
    st 24.6.2020
    čt 25.6.2020
    pá 26.6.2020
    so 27.6.2020
    ne 28.6.2020
    po 29.6.2020
    út 30.6.2020
  • červenec 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    st 1.7.2020
    čt 2.7.2020
    pá 3.7.2020
    so 4.7.2020
    ne 5.7.2020 13:00 TEM ELJy
    15:00 TEM ELJy
    po 6.7.2020
    út 7.7.2020
    st 8.7.2020
    čt 9.7.2020
    pá 10.7.2020
    so 11.7.2020
    ne 12.7.2020
    po 13.7.2020
    út 14.7.2020
    st 15.7.2020
    čt 16.7.2020
    pá 17.7.2020
    so 18.7.2020
    ne 19.7.2020
    po 20.7.2020
    út 21.7.2020
    st 22.7.2020
    čt 23.7.2020
    pá 24.7.2020
    so 25.7.2020
    ne 26.7.2020
    po 27.7.2020
    út 28.7.2020
    st 29.7.2020
    čt 30.7.2020
    pá 31.7.2020
  • srpen 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    so 1.8.2020
    ne 2.8.2020
    po 3.8.2020
    út 4.8.2020
    st 5.8.2020
    čt 6.8.2020
    pá 7.8.2020
    so 8.8.2020
    ne 9.8.2020
    po 10.8.2020
    út 11.8.2020
    st 12.8.2020
    čt 13.8.2020
    pá 14.8.2020
    so 15.8.2020
    ne 16.8.2020
    po 17.8.2020
    út 18.8.2020
    st 19.8.2020
    čt 20.8.2020
    pá 21.8.2020
    so 22.8.2020
    ne 23.8.2020
    po 24.8.2020
    út 25.8.2020
    st 26.8.2020
    čt 27.8.2020 Back2School U15 Back2School U13 Back2School U11
    pá 28.8.2020 Back2School U15 Back2School U13 Back2School U11
    so 29.8.2020 Back2School U15 Back2School U13 Back2School U11
    ne 30.8.2020 Back2School U15 Back2School U13 Back2School U11
    po 31.8.2020
  • září 2020

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U18
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    út 1.9.2020
    st 2.9.2020
    čt 3.9.2020
    pá 4.9.2020
    so 5.9.2020 4. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy
    ne 6.9.2020 4. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy Round 3 MSL10
    po 7.9.2020
    út 8.9.2020
    st 9.9.2020
    čt 10.9.2020
    pá 11.9.2020
    so 12.9.2020 Round 4 MSL7
    ne 13.9.2020
    po 14.9.2020
    út 15.9.2020
    st 16.9.2020
    čt 17.9.2020
    pá 18.9.2020
    so 19.9.2020 5. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy Round 4 MSL8
    ne 20.9.2020 5. kolo U16 Superliga kadetek A SLKy
    po 21.9.2020
    út 22.9.2020
    st 23.9.2020
    čt 24.9.2020
    pá 25.9.2020
    so 26.9.2020
    ne 27.9.2020
    po 28.9.2020
    út 29.9.2020
    st 30.9.2020