Arrows Park - Kalendář



pátek 29.březen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

EXTRALIGA

sobota 6.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

Moravian-Silesian League U15

12:30

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

Moravian-Silesian League U15

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

neděle 7.duben 2019

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

středa 10.duben 2019

19:00

Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava

EXTRALIGA

pátek 12.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

sobota 13.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U13

12:00

Skokani Olomouc - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

neděle 14.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Blesk Jablonec

2. česká softballová liga žen

12:00

Blesk Jablonec - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

13:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U21

14:30

Rawa Katowice - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

16:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U21

16:30

Arrows Ostrava - Rawa Katowice

Moravian-Silesian League U13

středa 17.duben 2019

15:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

17:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

17:00

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

Moravian-Silesian League U13

pátek 19.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

sobota 20.duben 2019

14:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

neděle 21.duben 2019

12:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

Extraliga U21

15:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

Extraliga U21

čtvrtek 25.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

neděle 28.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U11

11:30

Skokani Olomouc - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U11

17:00

Arrows Ostrava - BK Snails Orlová

Baseball

středa 1.květen 2019

13:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

Extraliga juniorek

pátek 3.květen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

sobota 4.květen 2019

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

15:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

neděle 5.květen 2019

12:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga U21

12:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga U21

středa 8.květen 2019

13:00

Arrows Ostrava - PV Praha Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

15:00

PV Praha Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

pátek 10.květen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

sobota 11.květen 2019

10:00

Arrows Ostrava - Cannibals Šumperk

Moravian-Silesian League U13

12:00

Cannibals Šumperk - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U18

13:00

Arrows Ostrava - Čechie Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Čechie Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

16:00

Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava

Extraliga U18

čtvrtek 16.květen 2019

16:30

Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

Extraliga U18

19:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Extraliga U18

pátek 17.květen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA

sobota 18.květen 2019

18.5. - 19.5. 2019

3. kolo Liga žákyň Východ

Liga žákyň

14:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA

neděle 19.květen 2019

18.5. - 19.5. 2019

3. kolo Liga žákyň Východ

Liga žákyň

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U15

12:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

12:30

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U15

14:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

úterý 21.květen 2019

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U13

18:00

Klasik Reds Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

pátek 24.květen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

sobota 25.květen 2019

10:00

Arrows Ostrava - Cannibals Šumperk

Moravian-Silesian League U11

11:30

Cannibals Šumperk - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U11

13:00

Arrows Ostrava - Chemie - Kotlářka Praha

2. česká softballová liga žen

14:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

15:00

Chemie - Kotlářka Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

neděle 26.květen 2019

26.5. 2019

Stříbrný Firstpohár

Moravian-Silesian League U8

11:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

Extraliga U21

14:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

Extraliga U21

sobota 1.červen 2019

10:00

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

Moravian-Silesian League U13

12:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

neděle 2.červen 2019

2.6. 2019

2.kolo

Moravian-Silesian League U7

12:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

čtvrtek 6.červen 2019

16:30

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

19:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

sobota 8.červen 2019

8.6. - 9.6. 2019

Evropská slowpitchová liga

Slowpitch

neděle 9.červen 2019

8.6. - 9.6. 2019

Evropská slowpitchová liga

Slowpitch

17:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

Extraliga U21

úterý 11.červen 2019

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U13

18:00

Klasik Whites Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

středa 12.červen 2019

17:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

pátek 14.červen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

sobota 15.červen 2019

15.6. 2019

IV.turnaj

Rookie ball U9

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

neděle 16.červen 2019

13:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga U21

16:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga U21

pátek 21.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

sobota 22.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

neděle 23.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

sobota 29.červen 2019

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

16:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

neděle 30.červen 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

pondělí 1.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

úterý 2.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

středa 3.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

čtvrtek 4.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

pátek 5.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

sobota 6.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

neděle 7.červenec 2019

14:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

pátek 12.červenec 2019

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

sobota 13.červenec 2019

13.7. 2019

Slowpitch

Slowpitch

neděle 14.červenec 2019

11:00

Hroši Brno - Arrows Ostrava

Extraliga U21

14:00

Hroši Brno - Arrows Ostrava

Extraliga U21

čtvrtek 18.červenec 2019

17:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

Extraliga U21

pátek 19.červenec 2019

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

pátek 26.červenec 2019

19:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

pátek 16.srpen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

sobota 17.srpen 2019

13:00

Arrows Ostrava - Chemie - Kotlářka Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Chemie - Kotlářka Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

neděle 18.srpen 2019

18:30

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

sobota 24.srpen 2019

11:00

Arrows Ostrava - PV Praha Praha

2. česká softballová liga žen

13:00

PV Praha Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

neděle 25.srpen 2019

13:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Joudrs Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

pátek 30.srpen 2019

16:30

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

neděle 1.září 2019

11:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

sobota 7.září 2019

7.9. - 8.9. 2019

4. kolo - Nadstavba

Liga kadetek

neděle 8.září 2019

7.9. - 8.9. 2019

4. kolo - Nadstavba

Liga kadetek

sobota 14.září 2019

14.9. - 15.9. 2019

MČR U11 (KVA)

U11

neděle 15.září 2019

14.9. - 15.9. 2019

MČR U11 (KVA)

U11

pátek 20.září 2019

20.9. - 22.9. 2019

MČR Veteránů

Baseball

sobota 21.září 2019

20.9. - 22.9. 2019

MČR Veteránů

Baseball

neděle 22.září 2019

20.9. - 22.9. 2019

MČR Veteránů

Baseball

sobota 5.říjen 2019

5.10. - 6.10. 2019

6.kolo 3.ČSL mužů

Softball

neděle 6.říjen 2019

5.10. - 6.10. 2019

6.kolo 3.ČSL mužů

Softball

pátek 11.říjen 2019

11.10. - 13.10. 2019

MČR žákyň U13

U13

sobota 12.říjen 2019

11.10. - 13.10. 2019

MČR žákyň U13

U13

neděle 13.říjen 2019

11.10. - 13.10. 2019

MČR žákyň U13

U13